Hakkımızda

Üni Yardım Nedir?

Üni Yardım, ilkokuldan üniversiteye kadar her seviye öğrenciye eğitiminde yardımcı olabilecek içerikleri ziyaretçileriyle paylaşan bir platformudur. Üni Yardım olarak öğrencilere bilgi vermek ve rehberlik etmekten mutluluk duyarız.

Üni Yardım’da Neler Var?

Üni Yardım internet sitesinde MEB ve ÖSYM kurumları tarafından yapılan YKS, KPSS, LGS, DGS, ALES gibi merkezi sınavlar hakkında ihtiyaç duyulan tüm içeriklere ulaşabilirsiniz. Üni Yardım’da sınav konuları, soru dağılımları, kitap önerileri, deneme önerileri, taban puanları, başarı sıralamaları, yüzdelik dilimleri, puan hesaplama, sıralama hesaplama, çalışma programları, bölüm tanıtımları, eğitim haberleri, rehberlik ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

logo-kucuk

Neden Üni Yardım?

Üni Yardım ile ülkemizdeki bütün eğitim alanındaki içeriklere ulaşabilirsiniz. Web sitemizde her yaştan öğrenci için içerikler mevcuttur. Üni Yardım sayesinde sınavlara hazırlanırken, bir rehbere ihtiyaç duyduğunuzda, hangi kitabı almaya karar veremediğinizde, nasıl ders çalışacağınızı bilmediğinizde, üniversite ve bölümlerin taban puanlarını öğrenmek istediğinizde, liselerin yüzdelik dilimlerini öğrenmek istediğinizde ve daha merak ettiğiniz birçok şeye ulaşırsınız.

Sosyal Ağlarda Üni Yardım

Sadece Üni Yardım web sitesi (uniyardim.com) üzerinden değil aynı zamanda Facebook, Twitter, Instagram, YouTube gibi sosyal ağlarda da lise adaylarına, üniversite adaylarına, üniversitelilere, kısacası tüm öğrencilere yardımcı oluyoruz. Aşağıdaki sosyal ağ isimlerine tıklayarak diğer platformlarda Üni Yardım’ı takip edebilirsiniz.

Başa dön tuşu