Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası

Üni Yardım olarak ziyaretçilerimizin verilerinin güvenliğine ve gizliliğine özenle koruyoruz. Aynı zamanda ziyaretçilerimize daha iyi bir deneyim sunmak için birçok hizmet ve hizmet sağlayıcılarını kullanıyoruz. Ziyaretçilerimizi kullanım koşulları ve gizlilik politikası hakkında bilgilendirmek için bu yazıyı hazırladık.

Tanımlar

Üni Yardım: uniyardim.com internet sitesi, uniyardim.com alt dalları, Üni Yardım uygulamaları, Üni Yardım diğer platformları Hizmet Sağlayıcı: Üni Yardım olarak kullandığımız ve yardım aldığımız diğer kişi ve kurumlar Hizmet: Hizmet sağlayıcıların Üni Yardım’a sağladığı ürünler, hizmetler Ziyaretçi: Üni Yardım internet sitesine, uygulamalarına ya da diğer platformlarına en az bir kez girmiş kişi ve kurumlar

Hizmetlere İlişkin Kabuller

Üni Yardım olarak ziyaretçilerimizi daha iyi bir hizmet verebilmek için kullandığımız hizmetlerle onlar hakkında bilgi toplayabilir, işleyebilir ve bunu analiz edebiliriz. Bu veriler herhangi bir illegal şekilde elde edilen veriler değildir. Ziyaretçilerin tarayıcılar aracılığı ile tarafımıza gönderdiği verilerdir.

Onay

Üni Yardım internet sitesini ya da uygulamaları ziyaret eden herkes bu kullanım koşullarını ve gizlilik politikalarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Yorumlar

Üni Yardım olarak ziyaretçilerimize yazılara ve tüm içeriklere yorum yapma hakkı tanıyoruz. Fakat bu hakkı veriyor olmamız yapılan tüm yorumları onayladığımızı göstermez. Ziyaretçi tarafından yapılan her yorum sahibinin sorumluluğu altındadır. Yorum yapan kullanıcıların IP adresleri internet sitemizde gizli tutulmaktadır. Gerekli durumlarda T.C. Resmi Mahkemeleri ile paylaşılır.

Dış Bağlantılar

Üni Yardım olarak ziyaretçilerimiz ve editörlerimiz yorumlarda ya da içeriklerde dış bağlantı kullanabilir. Bu izin Üni Yardım’ın kullanılan dış bağlantılarını onayladığı anlamına gelmez. Ziyaretçi ya da editör tarafından kullanılan tüm dış bağlantılar sahibinin sorumluluğu altındadır. Dış bağlantı kullanan kişilerin IP adresleri internet sitemizde gizli tutulmaktadır. Gerekli durumlarda T.C. Resmi Mahkemeleri ile paylaşılır.

Telif Hakkı Esasları

Üni Yardım’da yayınlanan tüm içeriklerin telif hakkı Üni Yardım’a aittir. Hiçbir içeriğin tamamı ya da bir kısmı izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve çalışamlara konu edilemez. Aksi takdirde bu yasakları aşmaya çalışanlar için T.C. Mahkemelerince işleme alınmak üzere hukuki yollara başvurulacaktır. Karşı tarafı ilgilendirecek hiçbir maddi yükümlülük Üni Yardım sorumluluğunda değildir.

Daha Fazla Bilgi ve İletişim

Kullanım koşulları ve gizlilik politikası metninde aktarılanlar hakkında daha fazla bilgi için iletisim@uniyardim.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Üni Yardım'a hoş geldiniz! Üniversite sınavlarına hazırlanmanız için tüm içeriklerimizi ücretsiz olarak sunuyoruz. Sitemizin giderlerini ise reklamlardan karşılıyoruz. Rica etsek reklam engelleyicinizi kapatabilir misiniz? Anlayışınız için minnettarız!